Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

Opublikowano: środa, 06 grudzień 2017 Drukuj E-mail

W dniu 4.12.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział 6 zespołów dziewcząt i 6 zespołów chłopców.

Dziewczęta: PG w Złotej – Klaudia Marek, Klaudia Suda, Julia Święch, opiekun – Wojciech Goryca, PG w Szczurowej – Anita Miśkowiec, Wiktoria Pawlik, Kinga Skrzyńska, opiekun – Katarzyna Biedrońska , PG w Woli Dębińskiej – Julita Jarosz, Kamila Roczniak, Wiktoria Chrząszcz, opiekun – Krzysztof Sołtys, PG w Gnojniku – Julita Cięciwa, Julia Zapiór, opiekun – Mirosław Mietła, PG nr 2 Brzesku – Wiktoria Dębińska, Patrycja Serafin, Julita Bodura, opiekun – Magdalena Bednarczyk – Fido, PG w Borzęcinie – Anna Pudełko, Marlena Wesołowska, opiekun – Anna Ostrowska.

Chłopcy: PG w Zaborowie – Jakub Giza, Nikodem Kamysz, opiekun – Katarzyna Biedrońska, PG nr 2 w Brzesku – Remigiusz Mietła, August Pacura, opiekun – Magdalena Bednarczyk - Fido, PG w Złotej – Jakub Kumorek, Dominik Mleczko, opiekun – Wojciech Goryca, PG w Woli Dębińskiej – Dawid Bogusz, Kamil Sołtys, Albert Migdał, opiekun – Krzysztof Sołtys, PG w Gnojniku – Dawid Frankowski, Mateusz Gazda, Tomasz Zapiór, opiekun – Mirosław Mietła, PG w Borzęcinie – Karol Machalski, Dawid Siudut, opiekun – Anna Ostrowska.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – PG w Złotej,

II miejsce – PG w Woli Dębińskiej,

III miejsce – PG nr 2 w Brzesku,

IV miejsce – PG w Szczurowej,

V miejsce – PG w Gnojniku,

VI miejsce - PG w Borzęcinie.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – PG nr 2 w Brzesku,

II miejsce – PG w Woli Dębińskiej,

III miejsce – PG w Zaborowie,

IV miejsce – PG w Złotej,

V miejsce – PG w Borzęcinie,

VI miejsce – PG w Gnojniku.

Zawody prowadził nauczyciel wychowania fizycznego - Krzysztof Sołtys.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Tdsc03180
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.