Andrzejki

Opublikowano: wtorek, 12 grudzień 2017 Drukuj E-mail

Zgodnie z tradycją z okazji imienin świętego Andrzeja odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie, chcąc poznać przyszłość. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.

Również uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej przeżyli wspaniały czas, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, jaka będzie jego przyszłość, mógł wróżyć z magicznego worka. Największym uznaniem cieszyła się zabawa w losowanie przebieranek. Wzięły w niej udział prawie wszystkie dzieci. Najodważniejsi dostawali słodkie nagrody. Uczestnicy zabawy mieli także możliwość kupienia losów w loterii fantowej, z której zysk zostanie przekazany na zakup drukarki dla klas I-III. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie imprezy i sprawny jej przebieg. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Zabawy przygotowała o prowadziła pani Jolanta Ogar. Dziękujemy także uczniom kl IIB gimnazjum , którzy byli naszymi dj-ami.

Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas "magicznego czasu wróżb i tańca".

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M 29A8906
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.