Uwaga! 18,19,20 kwietnia 2018 r. (egzaminy gimnazjalne) - dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W świetlicy będą pełnione dyżury opiekuńcze w godz. 6:45 - 15:45.
Harmonogram

Olimpiada wiedzy o AIDS

Opublikowano: piątek, 15, grudzień 2017 Drukuj E-mail

3 gimnazjalistki z naszej szkoły zostały finalistkami Powiatowej Olimpiady Wiedzy na temat HIV/AIDS, której organizatorem była Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku. Marta Kłusek, Aleksandra Krzywacka i Brygida Witek najpierw w etapie szkolnym konkursu wykazały się znajomością wiedzy na temat patogenezy zakażeń HIV, zapobiegania zakażeniom, prób leczenia oraz sytuacji epidemiologicznej AIDS w kraju i na świecie, a następnie rywalizowały ze swoimi rówieśnikami na szczeblu powiatowym.

Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył uczennicom w czasie uroczystego finału Pan Andrzej Potępa - starosta brzeski, który objął Olimpiadę patronatem i był również fundatorem nagród.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Lucyna Migdał.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.