Uwaga! 18,19,20 kwietnia 2018 r. (egzaminy gimnazjalne) - dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W świetlicy będą pełnione dyżury opiekuńcze w godz. 6:45 - 15:45.

Olimpiada wiedzy o AIDS

Opublikowano: piątek, 15, grudzień 2017 Drukuj E-mail

3 gimnazjalistki z naszej szkoły zostały finalistkami Powiatowej Olimpiady Wiedzy na temat HIV/AIDS, której organizatorem była Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku. Marta Kłusek, Aleksandra Krzywacka i Brygida Witek najpierw w etapie szkolnym konkursu wykazały się znajomością wiedzy na temat patogenezy zakażeń HIV, zapobiegania zakażeniom, prób leczenia oraz sytuacji epidemiologicznej AIDS w kraju i na świecie, a następnie rywalizowały ze swoimi rówieśnikami na szczeblu powiatowym.

Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył uczennicom w czasie uroczystego finału Pan Andrzej Potępa - starosta brzeski, który objął Olimpiadę patronatem i był również fundatorem nagród.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Lucyna Migdał.