Zawody Powiatowe w Unihokeju

Opublikowano: wtorek, 19 grudzień 2017 Drukuj E-mail

PSP Wola Dębińska II i III w unihokeju w Powiecie Brzeskim !!!

W hali sportowej w  Szczurowej zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców – Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku i Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczurowej. Nasi chłopcy z szkoły podstawowej uplasowani się na II miejscu, a dziewczęta na III miejscu. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

Składy drużyn PSP Wola Dębińska:

Dziewczęta: Zuzanna Kukuś, Kornelia Widło, Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Natalia Bugaj, Oliwia Szkarłat.

Chłopcy: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak, Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś.

Opiekunem drużyn był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 0100
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.