III miejsce naszych chłopców

Opublikowano: wtorek, 30 styczeń 2018 Drukuj E-mail

Wola Dębińska na III miejscu w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców

W dniu 30.01.2018r. w hali sportowej PSP w Borzęcinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce Chłopców. Uczniowie PSP z Woli Dębińskiej po trudnych meczach wywalczyli III miejsce. Szkoły na zawodach reprezentowali uczniowie z PSP w Borzęcinie, PSP w Lewniowej, PSP w Jasieniu, PSP w Woli Dębińskiej. PSP w Zaborowie, PSP w Przyborowie.

Skład naszej drużyny:

Chłopcy: Bartosz Ciemięga, Adrian Góral, Wojciech Grocholski, Bartosz Hamowski, Karol Kliś, Kacper Kos, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartosz Pięta, Michał Sakłak, Patryk Szkarłat.

Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

MPA290549