Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

III miejsce naszych chłopców

Opublikowano: wtorek, 30 styczeń 2018 Drukuj E-mail

Wola Dębińska na III miejscu w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców

 

W dniu 30.01.2018r. w hali sportowej PSP w Borzęcinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce Chłopców. Uczniowie PSP z Woli Dębińskiej po trudnych meczach wywalczyli III miejsce. Szkoły na zawodach reprezentowali uczniowie z PSP w Borzęcinie, PSP w Lewniowej, PSP w Jasieniu, PSP w Woli Dębińskiej. PSP w Zaborowie, PSP w Przyborowie.

Skład naszej drużyny:

Chłopcy: Bartosz Ciemięga, Adrian Góral, Wojciech Grocholski, Bartosz Hamowski, Karol Kliś, Kacper Kos, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartosz Pięta, Michał Sakłak, Patryk Szkarłat.

Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mzso115
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.