U W A G A !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej informuje, że 19 marca 2018 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 i trwać będzie do 9 kwietnia 2018 r. do godz. do 15:00

Do klasy pierwszej przyjmowane są dzieci

a) 7 letnie urodzone w 2011 r., którym nie odroczono obowiązku szkolnego,

b) 6 letnie urodzone w 2012 r., o ile korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny w którym ma rozpocząć naukę w szkole,

c) 6 letnie urodzone w 2012 r. nie uczęszczające wcześniej do przedszkola posiadające jednak opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej

Wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 – 15:00 (można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

III miejsce naszych chłopców

Opublikowano: wtorek, 30, styczeń 2018 Drukuj E-mail

Wola Dębińska na III miejscu w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców

 

W dniu 30.01.2018r. w hali sportowej PSP w Borzęcinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce Chłopców. Uczniowie PSP z Woli Dębińskiej po trudnych meczach wywalczyli III miejsce. Szkoły na zawodach reprezentowali uczniowie z PSP w Borzęcinie, PSP w Lewniowej, PSP w Jasieniu, PSP w Woli Dębińskiej. PSP w Zaborowie, PSP w Przyborowie.

Skład naszej drużyny:

Chłopcy: Bartosz Ciemięga, Adrian Góral, Wojciech Grocholski, Bartosz Hamowski, Karol Kliś, Kacper Kos, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartosz Pięta, Michał Sakłak, Patryk Szkarłat.

Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.