Sukces wokalistów z naszej szkoły

Opublikowano: piątek, 02 luty 2018 Drukuj E-mail

Dnia 27 stycznia 2018r. w Brzesku odbył się konkurs „O Muszlę św. Jakuba”.

Pierwsze miejsce w kategorii duety, klasy VII i II-III gimnazjum, Marta Kłusek i Mateusz Kłusek, którzy wykonali utwory „W żłobie leży” i „Idą trzej królowie”. Julia Górska z pastorałką „Kiedy nam do siebie bliżej” i kolędą „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” w kategorii soliści również zdobyła pierwsze miejsce. Podopiecznych przygotowywała Elżbieta Rega.

Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mkomplet1
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.