Zabawa karnawałowa

Opublikowano: poniedziałek, 05 luty 2018 Drukuj E-mail

W sobotę 20 stycznia 2018 r. w budynku Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej odbyła się zabawa karnawałowa. Imprezę udało się zorganizować dzięki dobrej współpracy Dyrekcji Szkoły, Rady Rodziców, Rodziców i Personelu Szkoły. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym oraz Darczyńcom: Almus sp. z o. o. Słomniki; Carlsberg Okocim; J&A Hydraulik – Wola Dębińska; Karczma Pod Jesionami w Dębnie; Lobo sp. z o.o.; Urząd Gminy Dębno; Starostwo Powiatowe Brzesko; FHU Uran, Paweł i Jadwiga Imioło – Sufczyn; Restauracja Agawa – Wola Dębińska; Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów – Kazimierz Kumorek – Wola Dębińska; Piekarnia Janina, Sklep Arak, Józef Ciuruś – Wola Dębińska; Danuta Lewandowska – Wola Dębińska; Salon Kosmetyczny Inspiracja Patrycja Ostrowska; Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dębnie; Sklep Groszek – Wola Dębińska; Xtreme Fitness Brzesko; Dam-Dam, Zdobienie szkła, Włodzimierz Bernardy – Łęki; August Hotel Restauracja – Brzesko; Paulina i Rafał Grabarz; Zofia Wnęk Sophia Bielizna Damska – Brzesko; Jan Niemiec sp. Jawna; Restauracja Planeta Luna – Centrum Rozrywkowo-Rekreacyjne; Lilla Musiał, Żerków – Seyes u LILI; Zajazd Porąbka – Anna Duch; FHU Spiżarnia smaków; Lililand Brzesko; Kwiaciarnia Zielony Zakątek – Dorota Powroźnik; Tomasz Branicki Studio Fryzur Wola Dębińska; Victory – Barnaś Bud, Stanisław Barnaś – Oddział Dębno; Maria Rudek-Kądziołka, Pracownia Fryzjerska Makumizo – Wola Dębińska; Delikatesy Centrum – Wola Dębińska; FHU Agro-Mar Marek Bączek – sklep Dębno; Zasada Trans Brzesko, Justyna i Piotr Pająk – Wola Dębińska; Rzepa Grzegorz, Agencja ubezpieczeniowa Porąbka Uszewska; „Wolanka” Małgorzata Koczwara; Agata Ptasińska Firma transportowo – handlowa, Wola Dębińska.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Turniej11
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.