Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Święto Babci i Dziadka

Opublikowano: środa, 07 luty 2018 Drukuj E-mail

Dnia 22 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Swoją obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Dębno Pan Wiesław Kozłowski.

Dzieci ze szkoły podstawowej z klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Ponadto klasa trzecia zaprezentowała bajkę o królewnie Śnieżce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

W zorganizowaniu uroczystości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Samorząd Uczniowski wykonał piękne okolicznościowe serduszka. Na zakończenie spotkania Pani dyrektor złożyła dziadkom serdeczne życzenia i podziękowała za przybycie. Spotkanie było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP5201437
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.