Święto Babci i Dziadka

Opublikowano: środa, 07 luty 2018 Drukuj E-mail

Dnia 22 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Swoją obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Dębno Pan Wiesław Kozłowski.

Dzieci ze szkoły podstawowej z klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Ponadto klasa trzecia zaprezentowała bajkę o królewnie Śnieżce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

W zorganizowaniu uroczystości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Samorząd Uczniowski wykonał piękne okolicznościowe serduszka. Na zakończenie spotkania Pani dyrektor złożyła dziadkom serdeczne życzenia i podziękowała za przybycie. Spotkanie było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

374952672 264597213111597 5761833194984328555 N