„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Opublikowano: poniedziałek, 26 marzec 2018 Drukuj E-mail


8 marca 2018 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami KRUS – u z Brzeska, którzy w swojej kampanii prewencyjnej pt.: „Upadek to nie przypadek”, przedstawili dzieciom czynności szczególnie niebezpieczne podczas prac w gospodarstwie rolnym. Następnie zaprezentowali film „Rodzina Porażków”, promujący właściwe zachowania związane z pracą i zabawą dzieci w gospodarstwie. Prelegenci zachęcali również wszystkich uczniów szkoły podstawowej do udziału w ósmej edycji konkursu plastycznego pod tytułem: „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na sposoby zapobiegania upadkom, czyli najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom z udziałem dzieci do lat 16 i nie tylko.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 1260
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.