"Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka"

Opublikowano: poniedziałek, 26 marzec 2018 Drukuj E-mail

Uczennica naszej szkoły z klasy Ia Natalia Gawor została wyróżniona w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Konkurs pod tytułem „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka" miał na celu wzbudzenie zainteresowania osobą oraz pontyfikatem Ojca Świętego Papieża Franciszka. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie z klas I-III i IV-VII szkoły podstawowej miały za zadanie stworzyć kartkę wielkanocną specjalnie dla Papieża Franciszka. Ostatecznie na konkurs nadesłane zostały 2570 prace z całej Polski. Jury nagrodziło w trzech kategoriach wiekowych 12 uczniów oraz wyróżniło 19 za prace, które po rozstrzygnięciu konkursu zostały wysłane do Papieża Franciszka do Watykanu. Gratulujemy sukcesu Natalii i dziękujemy tym uczniom, którzy również brali udział w konkursie za wykonanie pięknych kartek wielkanocnych do Ojca Świętego.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP1200022
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.