Turniej Piłki Nożnej "Mini Champions League - 2018"

Opublikowano: poniedziałek, 09 kwiecień 2018 Drukuj E-mail

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem "Mini - Champions League - 2018". Na starcie turnieju stanęło pięć drużyn, a turniej rozegrano systemem "każdy z każdym".

Organizatorem zmagań sportowych był Urząd Gminy Dębno, UKS "ATLAS", Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. Zwycięska drużyna Legia Warszawa otrzymała nagrody w postaci pucharu, piłki, dyplomów, nagród rzeczowych (kubków termicznych, skarbonek, kubków reklamowych) medali, słodyczy oraz gadżetów reklamowych promujących Gminę Dębno. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska. Nagrody zakupiono z programu profilaktycznego Wójta Gminy Dębno i sponsorów.

Wyniki meczów:

Legia Warszawa – Bayern Munchen 2:0
Paris Saint-Germain – Tottenham 1:2
Legia Warszawa – Juventus F.C 2:0
Pasis Saint Germain – Juventus F.C 0:8
Legia Warszawa – Paris Saint Germain 3:0
Bayern Munchen – Tottenham 3:0
Bayern Munchem – Juventus F.C 3:0
Legia Warszawa – Tottenham 1:0
Bayern Munchen – Paris Saint Germain 5:0
Tottencham – Juventus F.C 1:3

Klasyfikacja końcowa turnieju :

1. Legia Warszawa – 12 pkt
2. Bayern Munchen – 9 pkt
3. Juventus F.C – 6 pkt
4. Tottencham – 3 pkt
5. Paris Saint Germain – 0 pkt

Skład zwycięski drużyny: Albert Migdał , Jakub Morys, Jakub Mazgaj, Adrian Góral, Wiktor Bachulski.

Inicjatorem oraz sędzią turnieju był nauczyciel w.f. i opiekun UKS "ATLAS" – Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mkomplet2
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.