Artystyczna rywalizacja

Opublikowano: poniedziałek, 16 kwiecień 2018 Drukuj E-mail

Rozstrzygnięcie „artystycznej rywalizacji” oraz wręczenie nagród i dyplomów w „Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku odbyło się 09 kwietnia w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym. Konkursowi towarzyszyła kilkudniowa wystawa ozdób wielkanocnych, na której można było podziwiać przepiękne pisanki, tradycyjne palmy oraz wielobarwną plastykę wielkanocną. Wśród wielu różnorodnych prac złożonych do oceny nagrodzone zostały również pisanki wykonane przez uczniów naszej szkoły, którym gratulujemy sukcesu. Dyplomy i nagrody za małe arcydzieła, czyli jajka zdobione różnymi technikami otrzymali:

Mateusz Sacha z kl. II
Patrycja Czajkowska z kl. IV B
Zuzanna Kukuś z kl. VII

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MCSC 0840
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.