Rozstrzygnięcie konkursu

Opublikowano: środa, 16 maj 2018 Drukuj E-mail

We wtorek 15 maja 2018 r Karolinka Kędzior, uczennica kl IB, wraz z wychowawczynią miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym rozstrzygnięciu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez KRUS  pt: "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Uroczystość odbyła się  w zabytkowym wnętrzu Klubu Dziennikarza, w Sali Fontanny w Krakowie. Nasza uczennica znalazła się w gronie 13 wyróżnionych, spośród blisko ośmiuset uczestników konkursu. Ten wielki sukces został nagrodzony  uroczystym wręczeniem dyplomu oraz miłych upominków przez znamienitych gości. Serdecznie gratulujemy sukcesu Karolince.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

IMG 20180321 120608
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.