Uwaga! Zaproszenie dla Rodziców na spotkanie z brokerem ubezpieczeniowym, które odbędzie się 20.08.2018 r. o godz. 16:30 w PSP w Woli Dębińskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu

Opublikowano: środa, 16 maj 2018 Drukuj E-mail

We wtorek 15 maja 2018 r Karolinka Kędzior, uczennica kl IB, wraz z wychowawczynią miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym rozstrzygnięciu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez KRUS  pt: "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Uroczystość odbyła się  w zabytkowym wnętrzu Klubu Dziennikarza, w Sali Fontanny w Krakowie. Nasza uczennica znalazła się w gronie 13 wyróżnionych, spośród blisko ośmiuset uczestników konkursu. Ten wielki sukces został nagrodzony  uroczystym wręczeniem dyplomu oraz miłych upominków przez znamienitych gości. Serdecznie gratulujemy sukcesu Karolince.

M DSC 0094