Gminny Konkurs Ekologiczny

Opublikowano: wtorek, 22 maj 2018 Drukuj E-mail

Do tegorocznej edycji konkursu „Miej zasady - segreguj odpady” organizowanego przez Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego nasza szkoła zgłosiła dwie prace – toaletkę i grę planszową. Piękną toaletkę z surowców wtórnych wykonała kl. IVb szkoły podstawowej, a edukacyjną grę planszową „Śmieciobranie” uświadamiającą potrzebę dbania o środowisko naturalne – kl. IIIa gimnazjum. Na uroczyste podsumowanie konkursu do Łoniowej została zaproszona grupa gimnazjalna po odbiór II nagrody - czeku na 2 500 zł., który zasilił budżet naszej szkoły.

Do grona uczniów wyróżniających się aktywnością przy wykonaniu pracy konkursowej z kl.IIIa należy zaliczyć: Kamilę Roczniak, Julitę Jarosz, Brygidę Witek, Marię Zacharę, Martę Kłusek, wiktorię Gurgul, Andżelikę Godek, Gabrielę Kubalę, Emilię Fijałkowską i Aleksandra Gurgula. Pracowali oni pod kierunkiem pani Lucyny Migdał i wychowawczyni – pani Małgorzaty Sachy.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Gims2
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.