Z wizytą w Firmie Meblowej Nawrocki

Opublikowano: wtorek, 22 maj 2018 Drukuj E-mail

W ramach współpracy z ZSP nr 2 w Brzesku 16 maja 2018 r. dziesięciu uczniów z klas II i III gimnazjum SP w Woli Dębińskiej odwiedziło siedzibę Firmy Meblowej Nawrocki w Brzeźnicy. Mogliśmy się przyjrzeć bliżej, jak powstają ekskluzywne meble wykonywane pod specjalne zamówienie cztero i pięciogwiazdkowych hoteli Europy! Po tej wizycie diametralnie zmieniło się nasze wyobrażenie zawodu stolarza meblowego. W Brzeźnicy zobaczyliśmy połączenie nowoczesnych materiałów
i niezwykłej techniki. Teraz już wiemy, że stolarz to zawód przyszłości!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 1920
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.