Święto Patrona

Mini Strong Man 2018

Opublikowano: wtorek, 29 maj 2018 Drukuj E-mail

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę „Mini - Strong Man 2018”. Na starcie turnieju stanęło 53 uczestników, w wyniku sportowej rywalizacji do finału awansowało sześciu najlepszych, którzy rozstrzygnęli rywalizację pomiędzy sobą systemem "każdy z każdym".

Organizatorem zmagań sportowych był, UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. Zwycięscy zajmujący miejsca od I do III otrzymali nagrody w postaci: pucharu (za I miejsce), statuetek szklanych, dyplomów, medali, nagród rzeczowych (piłek do nożnej firmy Adidas, kubków termicznych "Barcelona", płyt audio o Powstaniu Warszawskim, getrów piłkarskich, kubków reklamowych UKS "Atlas", koszulek), słodyczy oraz gadżetów reklamowych promujących Gminę Dębno. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Nagrody zakupiono z programu profilaktycznego Wójta Gminy Dębno i sponsorów.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

  1. Kacper Bujak - Wola Dębińska
  2. Kamil Sołtys - Perła
  3. Florian Wróbel - Maszkienice
  4. Jakub Procak - Sufczyn
  5. Marcin Wołek - Wola Dębińska
  6. Dawid Bogusz - Wola Dębińska

Inicjatorem oraz sędzią konkursu, był nauczyciel w.f. i opiekun UKS "ATLAS" - Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

PB220760
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.