Święto Patrona

Sukces naszych piłkarzy

Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Drukuj E-mail

Piłkarze
z  Publicznej Szkoły Podstawowej z Woli Dębińskiej
najlepsi w Gminie Dębno !!!

Na boisku Orlik przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Sufczyn, PSP Wola Dębińska, ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła PSP Wola Dębińska. Skład zwycięskiej drużyny PSP Wola Dębińska: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak, Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Kacper Kurek. Opiekun: Jaromir Radzikowski. Najwięcej bramek dla PSP Wola Dębińska zdobyli: Karol Kliś - 8, Kacper Kurek - 5. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy za miejsca I-III dodatkowo otrzymali nagrodę rzeczową - piłkę.

Wyniki grupowe PSP Wola Dębińska:

PSP Wola Dębińska - ZSP Maszkienice - 3:1

PSP Wola Dębińska - PSP Porąbka Uszewska 2:0

Półfinał:

PSP Wola Dębińska- ZSP Łysa Góra 8:0

Finał:

PSP Wola Dębińska - ZSP Dębno 6:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. PSP Wola Dębińska
  2. ZSP Dębno
  3. ZSP Maszkienice
  4. ZSP Łysa Góra
  5. PSP Sufczyn, PSP Porąbka Uszewska

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

To Pod Tekst
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.