certyfikat

Słabi Uczniowie przegrali z Mocnymi Absolwentami

Opublikowano: wtorek, 26 czerwiec 2018 Drukuj E-mail

Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie PSP Wola Dębińska - 2018

Uczniowski Klub Sportowy „Atlas” Wola Dębińska działający przy PSP w Woli Dębskiej zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie PSP Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany z okazji Dnia Sportu Szkolnego - 2018r. w sali sportowej PSP w Woli Dębińskiej i zakończył się wysokim wynikiem 19:8 dla byłych uczniów szkoły (absolwentów). Uczniowie wystąpili w składzie: Dawid Bogusz - kapitan, Hubert Jedliński, Franciszek Nowak, Marcin Wołek, Albert Migdał, Filip Kupiec, Kacper Marmul. Drużyny uczniów i absolwentów otrzymały po pucharze, a każdy zawodnik biorący udział w meczu po czekoladzie i dyplomie w antyramie. Puchary i dyplomy oraz słodycze wręczyła dyrektor PSP Wola Dębińska – Agata Jankowska.

Mecz trwał 2 x 30 minut. Pierwszą połowę meczu sędziował nauczyciel w.f – Jaromir Radzikowski, a drugą połowę nauczyciel w.f. - Krzysztof Sołtys. Inicjatorem organizacji meczu był opiekun UKS „Atlas” i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.