Pójdźka czy płomykówka?

Opublikowano: sobota, 02 czerwiec 2018 Drukuj E-mail

Drużyna gimnazjalistek w składzie: Izabela Hronowska, Danuta Koczwara i Sara Piszczek wzięła udział w III już edycji Gminnego Konkursu Ornitologicznego „Jestem na pTAK”, który odbył się w Porąbce Uszewskiej. Konkurs poprzedzony został warsztatami ornitologicznymi, prowadzonymi przez studenta biologii z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajęcia dotyczyły rozpoznawania polskich gatunków sów, charakterystyki ich wyglądu i siedlisk oraz przystosowania tych ptaków do drapieżnego trybu życia.  Następnie uczniowie zespołowo rozwiązywali test. Poziom wiedzy uczestników zmagań ornitologicznych był bardzo wyrównany. Ostatecznie nasze dziewczyny zdobyły III miejsce. Do konkursu przygotowała je pani Lucyna Migdał.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC07651
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.