Święto Patrona

„Bezpiecznie z wodą i przyrodą”

Opublikowano: piątek, 06 lipiec 2018 Drukuj E-mail

 

Curyło Oliwia uczennica klasy IV B Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej 2 lipca 2018 r. otrzymała wyróżnienie z nagrodą za pracę plastyczną w Wojewódzkim Konkursie „Bezpiecznie z wodą i przyrodą” zorganizowanym przez Tarnowskie WOPR i UKS „OLIMPIJCZYK” Pałac Młodzieży w Tarnowie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przestawienie w formie plastycznej różnych zagrożeń na jakie narażeni są korzystający z wypoczynku nad wodą, plażą, jeziorem, rzeką czy morzem.

Z pośród ponad 1000 prac jury pod przewodnictwem Pana Jacka Janickiego wyłoniło trzy nagrody główne oraz dwadzieścia wyróżnień. W konkursie udział wzięło 15 prac uczniów z naszej szkoły.

Akcja profilaktyczna miała na celu propagowanie bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas pobytu nad wodą, którego życzymy odpoczywającym w czasie wakacji. Gratulujemy Oliwii sukcesu.

Więcej na: Informator Brzeski

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 1191
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.