Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowano: niedziela, 01 lipiec 2018 Drukuj E-mail

Piękna słoneczna pogoda, olbrzymi napis WAKACJE i już nikt nie miał wątpliwości, że oto nadeszły. Ale po kolei… Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego rozpoczęły się jak zwykle mszą świętą w kościele parafialnym w Dębnie, podczas której uczniowie, rodzice i nauczyciele dziękowali Panu Bogu za cały rok nauki. Następnie w budynku szkoły odbyła się uroczysta akademia. Dyrektor szkoły pani Agata Jankowska podsumowała pracę w ostatnim roku, a następnie wspólnie z przewodniczącą Rady Rodziców, panią Magdaleną Powroźnik, wręczyła najlepszym uczniom nagrody książkowe. Miłym akcentem było pożegnanie przygotowane przez klasy trzecie gimnazjum, zwłaszcza autorska piosenka w wykonaniu klasy IIIa. Po akademii uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami a potem… na 2 miesiące wakacji

Naszym absolwentom życzymy nowych pozytywnych doświadczeń i trafnych wyborów w życiu a wszystkim – udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu…

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M DSC 1939
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.