Święto Patrona

„Bezpieczeństwo przede wszystkim”

Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2018 Drukuj E-mail

Realizując profilaktykę nie zapominamy o naszych najmłodszych, uczniach klasy I. To z myślą o nich zorganizowaliśmy spotkanie z policjantem. Funkcjonariusz Rafał Młynarczyk przeprowadził zajęcia promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Celem warsztatów była nauka podstawowych zasad zachowania się na drodze i w podróży, w tym propagowanie noszenia odblasków. Dzieci aktywnie uczestniczyły w pogadance, z ochotą podejmowały kolejne wyzwania stawiane przez prowadzącego, wykazując się wiedzą, doświadczeniem i samodyscypliną. Najmłodsi otrzymali odblaski, które obiecali systematycznie nosić.

Drodzy Rodzice!

Pamiętajmy o odblaskach !

Uczyńmy wszystko, aby nasze dzieci były zawsze bezpieczne!

Uczmy je rozwagi, ale i sami bądźmy przewidujący!

Razem Bezpieczniej!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Euroweek
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.