„Mini – Champions League 2018”

Opublikowano: wtorek, 25 wrzesień 2018 Drukuj E-mail

Małopolski Turniej Piłki Nożnej Chłopców
Szkół Podstawowych
pt. „Mini – Champions League 2018”

Urząd Gminy w Dębnie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz UKS „Atlas” Wola Dębińska, byli organizatorami Małopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych Pt. „Mini – Champions League 2018” o Puchar Wojewody Małopolskiego - Piotra Ćwika, Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego i Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agaty Jankowskiej. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego.

Mini Liga Mistrzów miała na celu przede wszystkim poszukiwanie talentów piłkarskich, popularyzację piłki nożnej wśród młodzieży, uaktywnienie środowiska lokalnego oraz promocję Ligi Mistrzów.

W turnieju udział wzięły szkoły podstawowe. Poszczególne reprezentacje składały się z 4 zawodników, 1 bramkarza oraz 3 zawodników rezerwowych.

Wojewoda Małopolski, Wójt Gminy Dębno i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej oraz UKS „Atlas” Wola Dębińska ufundowali nagrody w postaci pucharów oraz medali za miejsca od I do III. Dodatkowo drużyny zajmujące miejsca od I do VI otrzymały dyplomy i statuetki.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn: Społeczna SP nr 1 Tarnów, ZSP Maszkienice, PSP Bochnia nr 1, PSP Brzesko nr 3, PSP Wola Dębińska, ZSP Wietrzychowice, PSP Szczurowa I, PSP Szczurowa II, PSP Iwkowa, PSP Jurków. Turniej rozegrano systemem grupowym „każdy z każdym”, a następnie 6 drużyn trafiło do strefy finałowej.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. PSP Brzesko nr 3
  2. ZSP Wietrzychowice
  3. PSP Iwkowa
  4. PSP Szczurowa I
  5. PSP Szczurowa II
  6. PSP Wola Dębińska

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Puta z PSP Brzesko nr 3, a najlepszym bramkarzem Tomasz Stokłosa z PSP Iwkowa.

Wszystkie mecze prowadzili sędziowie z Wydziału Sędziowskiego Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Brzesko.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC06823
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.