Święto Patrona

Na szlaku...

Opublikowano: sobota, 08 wrzesień 2018 Drukuj E-mail

W dniach 3 – 7 września 2018 roku klasa ósma brała udział w wycieczce turystyczno - krajoznawczej promującej piękno Tatr. Dni upływały na wędrówkach górskimi szlakami. Niekończąca się Dolina Chochołowska i szczyt Grześ (1653mnpm) to największe wyzwanie, z jakim zmierzyła się nasza młodzież. Był też spacer w deszczu na Gubałówkę (1126mnpm) i zjazd kolejką z Szymoszkowej. Jednak największą atrakcją okazał się wyjazd na Słowację – zwiedzanie Jaskini Demianowskiej i zdobycie Tomaszowskiego Vychodu w Słowackim Raju. Wieczory wypełnione były różnego rodzaju zajęciami integracyjnymi. Młodzi bawili się na kręgielni, na dyskotece, malowali na szkle, śpiewali polskie i zagraniczne przeboje podczas wieczorku karaoke.

Wspólnie spędzony czas z rówieśnikami z innych szkół naszej gminy zaowocował zawarciem wielu przyjaźni.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 9094
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.