Jak zaszczepić w uczniach miłość do Ojczyzny?

Opublikowano: poniedziałek, 15 październik 2018 Drukuj E-mail

Uczniowie klas V brali udział w lekcji historycznej w ramach realizacji ścieżki regionalnej w naszej szkole. Uczniowie poznali historię i legendy związane z „Małą Ojczyzną”, czyli Wolą Dębińską i Dębnem. Spacer śladami poznanych legend pozwolił uczniom pogłębić i zapamiętać historię swojej miejscowości. Następnie udaliśmy się do „Gospodarstwa Gościnnego Galicja”, gdzie na uczniów czekało szereg atrakcji: ognisko, przejażdżka na koniu oraz różne zabawy. Pogoda naprawdę dopisała i wycieczka upłynęła uczniom w miłej i przyjemnej atmosferze.                                    

Opiekunowie:
Krystyna Klimek, Genowefa Machał, Zuzanna Jarek

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Plakat01
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.